Możliwość komentowania MedicaSoft. – Oprogramowanie dla przychodni została wyłączona

MedicaSoft. – Oprogramowanie dla przychodni

/ / / / /

medicasofts
Medicasoft prezentuje oprogramowanie Pacjent v.2.0. Jest to zaawansowany program do zarządzania nieograniczoną bazą pacjentów w przychodni.

Program Pacjent v.2.0 charakteryzuje się bardzo łatwą obsługą. To proste, lekkie i przyjemne w użytkowaniu oprogramowanie do zarządzania bazą pacjentów przychodni. Megaszybka baza danych MySQL oraz intuicyjny panel zarządzania sprawiają, że Pacjent v.2.0 możesz zainstalować w mniej niż minutę! Natomiast zastosowanie zaawansowanego, rozbudowanego wyszukiwania bazy, ułatwia odnajdowanie potrzebnych danych.

Wykorzystanie technologi Responsive Design, sprawi iż oprogramowanie będzie się dobrze wyświetlać nie tylko na komputerach, ale także na tabletach. Dzięki zastosowaniu zoptymalizowanej bazy danych oraz wydajnego obiektowego kodu PHP Pacjent v.2.0 jest naprawdę szybki. Dodatkowo po włączeniu jQueryUI system przyśpiesza jeszcze bardziej! Podczas tworzenia systemu zwracaliśmy szczególną uwagę na jego bezpieczeństwo, zarówno na zagrożenia pochodzące z zewnątrz jak i z wewnątrz systemu.

Bookmark the permalink

Comments are closed.