Strony internetowe.

Tworzenie stron internetowych

Na dzień dzisiejszy własna strona internetowa okazuje się być niezbędnym elementem prowadzenia firmy. Zarówno przedsiębiorcy jak i odbiorcy usług zdają sobie sprawę z tego jak potężnym narzędziem jest internet. Najmocniejszą stroną firm nie jest już doświadczenie, które nabywa się w trakcie długoletniej działalności. Okazuje się iż najmocniejsza stroną firm jest jej pozytywny obraz. Nowoczesne firmy dbają o swój wizerunek który stanowi jedno z najważniejszych źródeł przewagi konkurencyjnej. Ponadto, aby zdobywać nowych klientów konieczne jest podążanie za obecnymi trendami.

Stworzę Dla Ciebie Profesjonalną Stronę w Atrakcyjnej i konkurencyjnej Cenie!

9 elementów dobrej strony

Prosty system CMS

WordPress to proste, lekkie i przyjemne w użytkowaniu oprogramowanie do publikacji treści opartej na PHP i MySQL.

Przejrzysta Typografia

Czytelna i przejrzysta struktura strony ułatwi nam dotarcie przekazem do potencjalnego odbiorcy. Przejrzysta typografia lep­iej przy­ciąg­a uwagę.

Kompatybilność Projektowania

Projektowanie stron internetowych dla różnych urządzeń, z szczególnym zwróceniem uwagi na przeznaczenie strony oraz jej plany rozwojowe.

Niestandardowe Fonty

Jedno z najlepszych metod jest wykorzystanie Cufonów, czyli narzędzi do wstawiania niestandardowych i własnych fontów na swoją stronę.

Social API

Integrację usług społecznościowych na stronie internetowej w łatwy sposób jakiego oczekują użytkownicy, za pośrednictwem bocznego panelu Social API.

Zarządzanie dodatkami

Projektowanie stron tak aby była możliwość dodania do serwisu podstawowego dodatkowych modułów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta.

HTML5

Zastosowanie HTML5 sprawia, że struktura strony internetowej jest bardziej zrozumiała dla różnych przeglądarek, oraz umożliwia stosowanie mechanizmów pozwalających na obsługę multimediów i innych nowych technologii.

CSS3

Wykorzystywanie CSS3 zapewnia niesamowitą stylizację efektów formatowania tektu, czytelną strukturę strony, bardzo dobrą wydajność!

Wsparcie dla Popularnych Przeglądarek

Stworzenie takiej strony, która będzie odpowiednio wyglądała w każdej przeglądarce prawie tak samo.

Comments are closed.